Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-10" 10W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 років |
| Додатково | Розмір батареї - 175мм*260мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 160 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 року |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴



