Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-40" NEW 40W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час заряджання — 4 — 6 од, похмура погода — 48 годин |
| Додатково | Сонячна панель - 172мм* 265мм 6 В / 6 Вт (полікристалічний силікон) індикатор заряду пульт ДК |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 40 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 250 мм * 70 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Колір | Чорний |
| батарея | Батарея: 3,2В / 2,5 АГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 301 ₴







