Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-100" NEW 100W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час зарядки - 4 - 6год сонячна погода |
| Додатково | Розмір батареї - 338мм* 288мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 100 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 320 мм * 90 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴



