Світильник підвісний LED "ASPENDOS-50" 50 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 172,5 мм * 24,5 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту | IP 6x |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 84 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214 ₴



