Світильник фасадний на сонячній батареї - вказівник номера будинку "OMNIA" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0,8 Вт |
| Час заряджання | 4-6 рік |
| Додатково | Вмонтований датчик світла |
| Колірна температура, К | 4000 К |
| Потужність | 0,1 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм*240 мм |
| Термін експлуатації | 50.000рік |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12 років |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴



