Лампа світлодіодна "DECO - 7" 7W 2700K G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | G9 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 630 лм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56 W |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм*20мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴




