Світильник накладний "ELECTRON-36" 36W 6400K білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 180 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 385 мм * 55 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 115° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴



