Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-45" 45W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 298.6 мм * 187 мм * 52.5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 601 ₴






