Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA100" 100 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 рік |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 100 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 444 мм * 185 мм, батарея 350 мм * 350 мм, ø 40 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 369 ₴





