Люстра світлодіодна "CRATER" 20W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 180-240V V |
| Розміри (ДхШхВ) | 505 мм * 420 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 283 ₴




