Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Додатково | высота регулюється |
| Матеріал для корпусу | Стекло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 1200 мм |
| Колір | Бурштиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096 ₴




