Лампа Діодна "SPECTRA" 3W E27 A60 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 69.5 мм*45 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴




