Світильник врізний "SLIM-3" 3W4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 25 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴



