Світильник вологозахищений LED 36W 4200K "NEHIR-36"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1262 мм * 79 мм * 34 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



