Світильник фасадний "MANOLYA-1" GU10 мат.хром без лампи настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | GU10 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал для корпусу | неірж. сталь |
| Потужність | max.35 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм * 116 мм * 85 мм |
| Колір | мат. хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴



