| Бренд: | |
|---|---|
| Корпус: | |
| Розсіювач: | |
| Розміри(ДхШхВ): | |
| Колір: | |
| Напруга: | |
| Потужність: | |
| Світловий потік: | |
| Колірність: | |
| Ступінь захисту: | |
| Кут розсіюв.: | |
| Ресурс роботи: | |
| Тип світлодіода: | |
| Гарантійний термін: | |
| Кількість в упаковці: | |
| Країна виробник: |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5670 лм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 576 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 74 мм * 24 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладна |
| Форма | Лінійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴




