Люстра світлодіодна "ASTORIA-19" 19W 4000K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал для корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 19 W |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 300 мм |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 606 ₴



