Ліхтарик ручний "ZOLA"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 року |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 7000-9000K |
| Потужність | 1w |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Розміри (ДхШхВ) | 34 мм * 143 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | HIGH POWER LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 6 год/ макс. потужність, 12 год/ мін. потужність |
| Колір | Білий з оранжевим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴




