Світильник врізний поворотний "MAYA-9" 9W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 105 мм * 105 мм * 31мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴






