Світильник врізний "LUCIA-40" 40W 6400К (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Врізний отвір | 200 мм |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 217 мм * 99 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 63° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴



