Світильник врізний "TAURUS-48" 48 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Врізний отвір | 1195 мм х 295 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 295x1195x32 mm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴






