Світильник накладний "CARLA-24/SQ" 24W 6500k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Колірна температура, К | 6500k |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 172 мм * 172 мм * 45 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴



