Бренд: HOROZ ELECTRIC
Колір: Білий
Напруга: 5V USB
Потужність: 3W
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Додатково:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Розміри (ДхШхВ) | 110 мм*190 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴







