Світильник тротуарний AZUR-6 (079-029-0006-010) мат.хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Неіржавка сталь |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Потужність | 6W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




