Світильник тротуарний AZUR-9 (079-029-0009-010) мат.хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 9W |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴




