Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10 W (074-010-0010-020)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 год.(пасмурно-1день,дощ-2дні) |
| Додатково | Вмонтований сутінковий датчик |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 10 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 270 мм х 135 мм х 405 мм х 40 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| батарея | 3×3.2V 3Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴









