Світильник накладний "ANDREA-20" 20W IP 54 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм х 49 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴







