Світлодіодний світильник вбудований AURA-5 білий 5W 4200K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Врізний отвір | 89мм |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 105 мм х 22 мм |
| Термін експлуатації | 12500Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴




