Світильник накладний "CAROLINE-28" 28W 6400k Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 28 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 287мм х 28мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴



