Світильник світлодіодний фасадний 24W TANGO настінний білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм х 123 мм х 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴




