Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм x 81 мм x 46 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴




