Світильник настільний акумуляторний ASLI 9 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6-8 |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Три режима світіння, працює від павер банка |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 444 мм *128 мм *98 мм |
| Тривалість роботи від акумулятора | 3 год/сильне світло 9 год/ середнє світло 25 год/ слабке світло |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7v1200mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴




