Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED "SPARROW-16" 10 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Три режима світіння Настінний та наземний монтаж Функція SOS Датчик руху |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 10 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 180.7 мм х 146 мм х 122.3мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| батарея | 2600 mah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴






