Прожектор світлодіодний Remix-20 20W RGB+білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Додатково | RGB + білий |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 118 мм х 28 мм х 1103мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴





