Прожектор світлодіодний Remix-50 50W RGB+білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | RGB + білий |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 178 мм х 28 мм х 170 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴





