Прожектор світлодіодний "FELIS-100" 100W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 260 мм * B 230 мм *C 44 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴





