Світильник настінний світлодіодний LED "HERMES-1" 6W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 130 мм * 83 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴



