Вентилятор 20W (15 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Врізний отвір | 150 |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Потужність | 20W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 205 мм*13 мм*85мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴



