Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-15 15W IP65 білий 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 115 мм * 62 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




