Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 чорний 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 270.5 мм * 146.5 мм * 78 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴




