Світлодіодний світильник вологозахищений 10W з датчиком руху HECTOR-10 IP54
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з датчиком руху |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 212x119x44.5 mm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴




