Призначення зарядної станції Ion Wallbox:
Ion Wallbox для заряджання електромобілів у приватному секторі як єдиний зарядний пункт. Підходить для фіксованого кріплення на стіну у приміщенні або на захищених відкритих майданчиках.
Огляд переваг зарядної станції OBO Ion
Зарядка відповідає до режиму 3 відповідно до EN IEC 61851-1
-Потужність заряджання можна динамічно регулювати з кроком 1 А: від 1,4 до 22 кВт (заводське налаштування 11 кВт)
-Стаціонарно встановлений зарядний кабель довжиною 5 м із роз’ємом типу 2 для всіх поточних типів транспортних засобів, включаючи тримач кабелю.
- Із зеленим нульовим перемикачем: 0,0 кВт споживання в режимі очікування
-Безпотенційний активуючий контакт, напр. для фотоелектричних систем: приймач пульсаційного контролю, таймер, модуль RFID і технологія розумного будинку.
-Протокол Modbus RTU через інтерфейс RS-485 для двонаправленого зв'язку
Практичні особливості: вбудований моніторинг температури, моніторинг струму помилки постійного струму, інформація про стан через світлодіодний дисплей.
Добре продумана технологія, простий монтаж, індивідуальна безпека: зарядна станція Ion пропонує вашим клієнтам два варіанти зарядки, оптимізованої для PV.
Для місць з лінією живилення довжиною більше десяти метрів або без розрядника перенапруги на стороні конструкції - OBO рекомендує варіант зарядної станції Ion із вбудованим захистом від перенапруг типу 2 + D1 для кабелів даних відповідно до DIN VDE 0100-443. Це означає, що як сама зарядна точка, так і підключений електромобіль захищені від пошкоджень через стрибки напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Висота | 127 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина кабелю | 5 см |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. C |
| Мінімальна температура експлуатації | -10 град. C |
| Потужність | 22 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 65 |
- Ціна: 29 131 ₴












