СЕРІЯ HERMETICS ЕЛЕКТРОФУРНІТУРА ЗОВНІШНЬОЇ УСТАНОВКИ (IP44)
-Контактна група має срібні напайки збільшує термін служби виробу
-Пружні кришка o забезпечує ступінь захисту IP44
-Змінний механізм вимикачів та розеток забезпечують доступ з усіх боків, що спрощує процес підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Тип монтажа | Накладний |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




