Світильник сходовий LED "GOLD" 3W (з датчиком руху)
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 3 W |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Світловий потік | 240 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм * 40 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | вбудований датчик руху на 130°; має в комплекті коробку для зовнішнього монтажа; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 240 лм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність виявлення | Макс. 8 м (+-1м) |
| Додатково | з вмонтованим датчиком руху |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм x 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Да |
| Тип світильника | різний |
| Кут розсіювання | 120 |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



