Металопластикові розподільні щити вбудовуваного монтажу ECG MEDIA застосовуються в житловому та промисловому будівництві для спільного монтажу телекомунікаційного обладнання (модеми, маршрутизатори, телевізійні розгалужувачі тощо). ECG MEDIA комплектується перфорованими монтажними панелями.
Розміри ніші у стіні (ВхШхГ) (мм): 549 x 306 x 87
Габаритні розміри (ВхШхГ) (мм): 592 x 346 x 92
Особливості:
- Опціонально існує можливість встановлення розетки 2*230V, замка з ключем, планки-тримача з отворами під роз'єм RJ*12.
- Комплектуються знімними перфорованими монтажними панелями;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 592 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 346 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип монтажа | Вбудований |
- Ціна: 2 205 ₴




