Серія механізмів Legrand Mosaic була спеціально розроблена для офісних приміщень.
Основна ідея серії — це модульність, у разі монтажу безпосередньо в кабель-канал. Також Legrand Mosaic установлюється накладними монтажем.
Технічні характеристики:
| Зовнішній (відкритий) монтаж | Немає |
|---|---|
| Flush-mounted installation | Так |
| Монтаж повітропроводів | Так |
| Монтаж у короб на підлогу або під підлогу | Так |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Введення фіксатора в паз |
| Компонування/Тип комплектації | Базовий елемент / механізм із захисною кришкою |
| Тип роз'єму | RJ45 8(8) |
| З сальником /з'єднувачем | Так |
| Підходить для кількості гнізд / муфт | 1 |
| Категорія | 5E |
| Колір | Білий |
| Номер кольору Ral | 9003 |
| Спосіб приєднання | Клемма з проколюючими контактами / Роз'єм під прокол |
| Екрановані роз'єми | Немає |
| Окремий затискач заземлення | Немає |
| З текстовим полем | Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Категорія | 5e |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Роз'єми | Розетка із заземленням |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Mosaic |
| Тип монтажа | Вбудований |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴





