Світлодіодна стрічка відкритого типу(IP20).
- Колір світіння: 4000К,
- Довжина: 5м,
- Напруга живлення: 12В,
- Кількість світлодіодів: 60 шт./м,
- Люмен на метр: 450,
- Крок різки: 5 см,
- Клас захисту: IP20,
- 5Вт/метр,
- PF 0.5,
- A+
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Кількість метрів в бабіні | 10 м |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 450 лм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



