Виконання: накладною на стіну/стелю.
Матеріал корпусу - це сталь з порошковим покриттям, білий.
Призначення: для освітлення приміщень і заміни звичайних люмінесцентних світильників.
Увага: працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати з димером!
Характеристики:
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Діаметр | 170 см |
| Основні | |
| Напівпрозора кришка | Немає |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




