Розподільчий щит AK 09 порожній, під 9 автом. вимик., PE/N-клема: 2х7 пол.,6/16 мм2, (200х200х122), IP65

Малий розподільний щит серії Kompakt.
З встановленими подвійними мембранами, DIN-рейкою, PE/N клемами та прозорими дверцятами, які можуть закриватися на ключ або пломбуватися.
Не стійкий до ультрафіолету, встановлення на вулиці можливе під навісом для захисту від прямого потрапляння сонячних променів.
Може стояти окремо або комбінуватися з іншими щитами серії, крім АК 03.
Аксесуари в комплекті: пробки, що закривають, додаткові мембрани, вводи IP 54, наклейки, що закривають порожні місця пластини.
Дверцята переставляються для відкривання праворуч або ліворуч.
Кількість входів зверху/знизу: 8хМ20, 1хМ25 / М32, збоку: 2хМ20, тильний: 2хМ20/М25 Довжина 200 мм Кількість модулів 9
Висота 200 мм Ширина 200 мм Глибина 122 мм Клеми 2х7, гвинт. 6/16 мм2 мм² Рівень захисту IP 65 Належність IK 07
Матеріал ударостійкий полістирол
Матеріал дверцят полістирол ударостійкий; прозорі частини дверцят - полікарбонат; гвинти - поліамід 6, посилений скловолокном
Матеріал ущільнення Поліуретан
Напруга ізоляції 400 В Мін. t° довкілля -25 °C Макс. t° довкілля +40 °C t° довкілля, середнє значення за 24 години (°С) 35 Макс. вологість 50 % Макс.відносна вологість при 25°C (на короткий термін): 95 Колір сірий
Комбінування так, за допомогою комбінаційного набору (опція), з іншими щитами серії АК-Kompact Без важких металів + Без ПВХ + Без силікону + Пожежостійкість ні, не підтримує горіння
Можливість опломбування + У комплекті встановлені та запасні вступні подвійні мембрани IP 66, рейки, PE/N клеми, заглушки місць, що не використовуються, наклейки для маркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 9 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Маса | 0.25 кг |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 1 264 ₴



