Опис
INCARA POP-UP: ЕЛЕГАНТНО ТА ПРАКТИЧНО
Лючки забезпечують легкий та швидкий доступ для підключення мобільних пристроїв: ноутбуків, смартфонів, планшетів, аудіо- та відеосистем тощо, а також живлення та передачу даних у межах досяжності.
ВИТОНЧЕНИЙ ДИЗАЙН
Надзвичайно тонкий формат, який непомітно вбудовуеться в меблі. Прихована частина займае мало місця для встановлення будь-де.
ЕЛЕГАНТНІ ПОКРИТТЯ
Вибір покриттів в гармонії з меблями і інтер'ером.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ГНУЧКІСТЬ
Доступні лючки на 4, 2 х 4 та 8 модулів. 4-модульні лючки в кольорі Сталь також доступні у виконанні з безпроводовим зарядним пристроем.
В лючки POP-UP можуть бути встановлені будь-які механізми серії MOSAІC, що відповідають конкретним умовам.
Наприклад, для швидкої зарядки мобільних пристроїв спеціально розроблений зарядний пристрій Mosaic 30W USB Type-C Power DeIivery. Такі зарядні пристрої здатні оптимізувати процес заряджання за допомогою автоматичного вибору нйбільш зручної напруги для акумулятора.
БЕЗПЕКА І ЛЕГКІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Широка кнопка і кришка з демпфером для плавного відкриття (запатентова-на система Legrand). 4-модульний лючок в колькорі Сталь з ІP44 для захисту від випадкового контакту з рідиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5.2 см |
| Довжина: | 145.6 |
| Заземлення | Да |
| Захисна кришка | Да |
| Захисні шторки | Да |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Напруження | 250 В |
| Номінальний струм | 16 |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 123.5 см |
- Ціна: 3 856 ₴






